O nás

Firma VAPO spol. s r. o. vznikla v roce 1993 a v současné době má provozovnu v Červeném Kostelci. Výrobní program je zaměřen na dvě oblasti. Jsou to pryžotextilní výrobky a technická pryž lisovaná.

Vapo s.r.o.

Z pryžotextilních produktů vyrábíme těsnící vaky potrubí, sanační pakry, zvedací vaky, těsnící vaky na trhliny, těsnící klíny a těsnící bandáže.. Další pryžotextilní výrobky jsou vyráběny dle specifických požadavků našich zákazníků.

Technická pryž lisovaná je vyráběna v širokém sortimentu a to klasickým lisováním na elektricky vyhřívaných lisech. Jsme schopni rychle vyrobit i malosériové zakázky v počtu od jednoho až do několika tisíc kusů.

Zpracováváme všechny druhy elastomerů včetně FPM, ECO a VMQ. Hlavní sortiment jsou těsniva, průchodky, dorazy, manžety, membrány ( i s textilem), pružiny atd...

Více než 25 let znalostí a zkušeností v oboru, investice do nových technologií a spolupráce s našimi obchodními partnery nám umožňuje vyvíjet stávající i nové výrobky a rozšiřovat náš výrobní program. Všechny výrobky jsou certifikovány dle normy ISO 9001. Výsledkem je, že výrobky VAPO jsou zárukou maximální funkčnosti a bezpečnosti i v extrémních podmínkách.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.